Vernieuwde Zetor Forterra 2010

Nieuw in de Benelux is de vernieuwde Forterra. Zetor heeft de typeaanduiding veranderd en de tractor is voorzien van een compleet nieuw design! Een belangrijke verandering is de geheel vernieuwde motorkap, die in het geheel te openen is.

Naast de vier tractoren waarover de Forterra serie al beschikte, wordt er een vijfde aan toegevoegd; de Forterra 135, met een vermogen van zo'n 136 pk. Deze tractor heeft een 4 cilinder motor met 16 kleppen, een 350 mm koppeling en een geheel vernieuwd interieur! Daarnaast is de motorkap geheel opklapbaar en beschikt de tractor over vernieuwde achterspatborden met hefbediening.

De vernieuwde Zetor Forterra beschikt over het reeds bewezen concept met een uitstekende prijs - kwaliteitsverhouding, maar dan met een nieuw modern uiterlijk! Wat gebleven is, is de verrassende lage kostprijs per uur, waardoor wij zeker weten dat u een goede investering aangaat.



