Productnummer:
970647016
€ 899,01
€ 742,98 excl. BTW
Gratis verzending!
levertijd 2 - 7 werkdagen
Productinformatie "Husqvarna 542 iXP Kettingzaag 40 cm"
Professionele kettingzaag op accu met uitstekende zaagcapaciteit
De Husqvarna 542i XP® is 's werelds eerste professionele kettingzaag op accu met een koppeling, die een uniek gevoel en uitstekende capaciteit biedt. Deze krachtige 36V-kettingzaag op accu is een zeer efficiënt hulpmiddel voor boomverzorgers in de stad en grondpersoneel in de boomgaard, die de controle en respons van een benzinezaag willen combineren met alle voordelen van snoerloze elektrische aandrijving. De hoge kettingsnelheid, het X-PRECISION™-zwaard en de efficiënte SP21G-ketting zorgen voor snelle, nauwkeurige zaagsneden.
Product Specificaties
| Aandrijving Accu/Brandstof etc: | Accu Li-ion |
|---|---|
| Accu platform: | 36V husqvarna |
| Accutuingereedschap serie: | Kettingzaag |
| Accutype: | Li-Ion accu |
| Bladlengte: | 36cm, 38cm, 40cm |
| Geluidsniveau (dba): | 93 |
| Groef (mm): | 1.1 mm |
| Kettingsteek: | 3/8"MINI |
| Merk Machine: | Husqvarna |
| Motorvermogen: | 36 V |
| Soort Tuinmachine: | Kettingzaag |
Aanmelden