Productnummer:
966733918
€ 1.269,00
€ 1.048,76 excl. BTW
Gratis verzending!
Productinformatie "Husqvarna 565 Kettingzaag 50 cm 3/8 5.0 pk"
Deze neef van de Husqvarna 572XP(G) heeft uitstekende snijprestaties die u helpt de sneller te werken, zelfs met langere zaagbladen. Perfecte koelcapaciteit en ultramoderne filtratie /scheiding zorgen voor uitstekende prestaties en eenvoudige bediening, zelfs voor de zwaarste klussen!
Uitgerust met AutoTune ™ en Air Injection ™ en natuurlijk zoals van Husqvarna gewend heeft deze 565 lage trillingsniveaus, de 565 is een krachtige maar ergonomisch ontworpen kettingzaag voor snel en veilig werken.
Product Specificaties
| Aandrijving Accu/Brandstof etc: | Benzine - 2 takt |
|---|---|
| Bladlengte: | 38cm, 45cm |
| Groef (mm): | 1.5 mm |
| Kettingsteek: | 3/8" |
| Merk Machine: | Husqvarna |
| Motorvermogen: | 70.6 Cm³ / 5.0pk |
| Schakels: | 64 |
| Soort Tuinmachine: | Kettingzaag |
Aanmelden