€ 849,00
€ 701,65 excl. BTW
Gratis verzending!
levertijd 2 - 7 werkdagen
Husqvarna T 540 XP® is ontworpen voor het high-end top handle zaagsegment, gericht op professionele klanten zoals de experts in boomonderhoud en arboristen, hoveniers, tuinaannemers en nutsdiensten, die uitstekende prestaties nodig hebben in combinatie met de beste ergonomie.
Vanaf heden de T540XP II, verbeterde versie in opzichte slijtage zuiger, sneller starten kou en warm.
Product Specificaties
| Aandrijving Accu/Brandstof etc: | Benzine - 2 takt |
|---|---|
| Bladlengte: | 30cm, 35cm |
| Groef (mm): | 1.3 mm |
| Kettingsteek: | 3/8" |
| Merk Machine: | Husqvarna |
| Motorvermogen: | 37,7 Cm³ / 2.5pk |
| Schakels: | 45 |
| Soort Tuinmachine: | Kettingzaag |
Aanmelden