Productnummer:
965 07 09-01
€ 549,00
€ 453,72 excl. BTW
Productinformatie "Husqvarna Sneeuwschuif - Rider AWD serie 300"
Beschrijving
Robuust stalen blad. Rubberen schraabrand als accessoire leverbaar. Vijf hoeken (0 °, 15 ° en 30 ° naar rechts of links). Werkbreedte 107-125 cm. Voor de met achterwiel aangedreven Riders moeten wielgewichten en sneeuwkettingen gemonteerd worden bij gebruik van de sneeuwschuiver.
Sneeuwschuif - Rider 13 AWD/16C AWD/155 AWD/175 AWD/15V2 AWD/15V2s AWD + PR17 AWD/PR18 AWD -2007
| Werkbreedte | 120 cm |
| Werkbreedte, min/max | 106 cm/120 cm |
| Stappen hoekinstelling | 3 |
| Hoekinstelling, links/rechts | 22,5/22,5° |
| Working height | 41,5 cm |
| Hoogteverstelling standen | 4 cm |
| Basismachine, lengte | 107 cm |
| Basismachine, breedte | 120 cm |
| Basismachine, hoogte | 195 cm |
| Gewicht | 32 kg |
Product Specificaties
| Merk Machine: | Husqvarna |
|---|---|
| Product Accessoires & Onderdelen: | Frontmaaier Accessoires |
Aanmelden