€ 579,00
€ 478,51 excl. BTW
Gratis verzending!
levertijd Bestelbaar met levertijd
De nieuwe X-Torq kettingzaag voor de boomverzorging. Een sterke lichtgewicht kettingzaag voor het snoeien van bomen vanaf de grong of vanuit een hoogwerker. Het lage gewicht in combinatie met de goeie balans maakt het gemakkelijk om mee te werken.
Product Specificaties
| Aandrijving Accu/Brandstof etc: | Benzine - 2 takt |
|---|---|
| Bladlengte: | 30cm |
| Groef (mm): | 1.3 mm |
| Kettingsteek: | 3/8" |
| Merk Machine: | Husqvarna |
| Motorvermogen: | 35,2 Cm³ / 2.0pk |
| Schakels: | 45 |
| Soort Tuinmachine: | Kettingzaag |
Aanmelden