€ 243,21
€ 201,00 excl. BTW
Gratis verzending!
1 Stuk Op voorraad, levertijd 2 - 7 werkdagen
- Snoeizaag bedoeld voor het snoeien van zowel bomen als struiken en het verkleinen van snoeiafval.
- Voorzien van automatische kettingsmering.
- Accu snoeizaag met kettingsnelheid van 8,0 m/sec.
- Zonder gereedschap vervangen van het zwaard en de ketting.
- De LXT 18 V Makita accu past op 350+ machines.
Product Specificaties
| Aandrijving Accu/Brandstof etc: | Accu Li-ion |
|---|---|
| Accu platform: | 18V LXT (2x18) Makita |
| Accutuingereedschap serie: | Kettingzaag |
| Accutype: | Li-Ion accu |
| Behuizingsmateriaal: | Kunststof |
| Groef (mm): | 1.1 mm |
| Kettingsteek: | 3/8" |
| Merk Machine: | Makita |
| Schakels: | 52 |
Aanmelden
Kettingzaag kopen?